Merhaba üye olmadan önce mutlaka okuyunuz
 
 
 

Üye olmak istediğiniz bu site sıradan bir partner sitesi DEĞİLDİR. Burada bulunan kişiler çok farklı nedenlerle bu siteye üye olmaktadır ve bu nedenle KALİTESİYLE kendini bilen ELİT kişilere sitemiz açıktır..Burada bulunan kişiler bazı şeyleri aştığı ve isteklerini yaşamak istediği için buradadır ve kimse kimseyi küçük düşürücü , rencide edici , saygısızca davranışlarda bulunamaz.

Bu sitede bazı partner siteleri gibi SİZLERİ KANDIRMAK İÇİN SAHTE profiller (üyelikler) açılmaz. Bu ve bunun gibi benzeri durumlarla kesinlikle karşılaşmazsınız. Sistemimiz %100 gerçeği yakalamak isteyen bir site olup kesinlikle SAHTE üyeliklere yer vermez rastlandığı taktirde EDİTOR tarafından süresiz ve sınırsız olarak IP BANLAMA işlemine maruz kalır. Kontör avcılığı vs. gibi saçma sapan işler yapmaya çalışan kişiler olursa sistemimiz tarafından YASAKLANIR. Unutmayın her yerde olduğu gibi bu sitede'de kurallar bununda ötesinde kalite ön plandadır..

Sistemimizdeki her üye profili tek tek EDİTOR tarafından incelendikten sonra onaylanma işlemi gerçekleşir. Ne aradığını bilmeyen baştan savma, alelacele , yada merak için hazırlanan gereksiz profiller EDİTOR tarafından onaylanmayacaktır. Bu yüzden profil bilgilerinizi doldururken LÜTFEN özen gösteriniz. Üyelik adımlarında belirtilen kurallara uyarak profil hazırlayınız..

Sitemizde kaliteli , saygılı bir ortamda bulunmak , belirtilen kurallara uyarak KALİTELİ insanların arasında yer almak istiyorsanız sitemize üye olabilirsiniz..

YP Yönetimi

 
     
 
 
 
 
 
ana sayfa  
  okey oyna  
  sohbet et  
  online üyeler  
  üyeliğini yükselt  
  yardım merkezi  
 
 

Kullanım Şartları  |  Gizlilik İlkeleri  |  Bize Ulaşın